František Škrabánek

67117. Zima za vsí

popis: Olej na kartonu, 13x19 cm. Signováno vpravo dole F. Škrabánek. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 41 000 Kč

zbývá: 7 dnů, 15 hodin

konec dražby: 27.10.2021 20:20:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 500 Kč