František Škrabánek - Zima v Pavlově

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 52x92 cm. Signováno vpravo dole F. Škrabánek. Rámováno.

Nejdelší strana: 109 cm

o autorovi: 1901 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 41 000 Kč

96028. Zima v Pavlově
Dražba ukončena:04.06.2023 20:47:25
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč