František Škrabánek - Zima u Herálce

Olej na kartonu, 29x72 cm. Signováno vpravo dole F. Škrabánek 1967. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1901 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 41 000 Kč

105778. Zima u Herálce
Dražba ukončena:19.11.2023 20:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (19.11.2023 19:21:19) 468
500 Kč 18.11.2023 11:43:15 3780