František Škrabánek - Zima u Herálce

Olej na plátně, 87x132 cm. Signováno vlevo dole F. Škrabánek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 140 cm

o autorovi: 1901 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 41 000 Kč

vydraženo velký formát doporučujeme
104056. Zima u Herálce
Dražba ukončena:25.10.2023 22:26:04
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč