František Škrabánek - Z Horálce

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 35x50 cm. Signováno vlevo dole F. Škrabánek. Rám.

Pozn.: Rám poškozen, malba mírně poškozena.

o autorovi: 1901 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 41 000 Kč

31288. Z Horálce
Dražba ukončena:25.04.2019 21:07:54
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 600 Kč