František Škrabánek - Vesnice v zimě

Olej na sololitu, 53x62 cm, signováno vpravo dole F. Škrabánek, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1901 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 41 000 Kč

10484. Vesnice v zimě
Dražba ukončena:31.05.2017 19:19:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 500 Kč