František Škrabánek - V lese

Olej na kartonu, 27x39 cm, signováno vlevo dole F. Škrabánek, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 41 000 Kč

13905. V lese
Dražba ukončena:26.10.2017 21:45:33
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 26.10.2017 21:40:33 2181
500 Kč 04.10.2017 14:47:37 2424