František Škrabánek - Úvoz

Olej na kartonu, 20x36 cm. Signováno vpravo dole F. Škrabánek. Rámováno.

o autorovi: 1901 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 41 000 Kč

308230. Úvoz
Dražba ukončena:09.04.2021 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 31.03.2021 10:49:41 4441
500 Kč 26.03.2021 21:41:11 3425