František Škrabánek

308230. Úvoz

popis: Olej na kartonu, 20x36 cm. Signováno vpravo dole F. Škrabánek. Rámováno.

o autorovi: 1901 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 41 000 Kč

dražba ukončena: 09.04.2021 20:10:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 31.03.2021 10:49:41 4441
500 Kč 26.03.2021 21:41:11 3425