František Škrabánek - U Humpolce

Olej na kartonu, 50x67 cm, signováno vlevo dole F. Škrabánek, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen. Karton zvlněný.

o autorovi: 1901 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 41 000 Kč

12608. U Humpolce
Dražba ukončena:21.09.2017 19:54:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 500 Kč