František Škrabánek - Stavení u rybníka

Olej na kartonu, 24x29 cm. Signováno vlevo dole F. Škrabánek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 42 cm

o autorovi: 1901 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 41 000 Kč

98064. Stavení u rybníka
Dražba ukončena:02.07.2023 21:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč