František Škrabánek - Soubor 4 prací

2x olej na plátně fixovaném na kartonu, 2x olej na kartonu. od 13x20 cm do 14x24 cm. Signováno 3x F. Škrabánek. 3x nerámováno.

Pozn.: Mírně poškozeny.

o autorovi: 1901 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 41 000 Kč

302678. Soubor 4 prací
Dražba ukončena:16.12.2019 20:19:04
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 100 Kč