František Škrabánek - Polní práce

Olej na kartonu, 50x66 cm. Signováno vpravo dole F. Škrabánek. Rámováno.

Nejdelší strana: 79 cm

o autorovi: 1901 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 41 000 Kč

124332. Polní práce
Dražba ukončena:29.09.2024 20:51:56
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč