František Škrabánek - Léto v krajině

Olej na kartonu, 31x40 cm. Signováno vlevo dole F. Škrabánek. Rámováno.

Nejdelší strana: 46 cm

o autorovi: 1901 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 41 000 Kč

78752. Léto v krajině
Dražba ukončena:05.06.2022 20:51:25
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč