František Škrabánek - Krajina v zimě u Herálce

Olej na kartonu, 50x66 cm. Signováno vpravo dole F. Škrabánek. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1901 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 41 000 Kč

112081. Krajina v zimě u Herálce
Dražba ukončena:18.02.2024 21:19:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 900 Kč