František Škrabánek - Krajina v mlze

Olej na plátně fixováném na kartonu, 50x96 cm. Signováno vpravo dole F. Škrabánek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Znalecký posudek k dílu od Jitky Boučkové.

Nejdelší strana: 115 cm

o autorovi: 1901 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 41 000 Kč

78716. Krajina v mlze
Dražba ukončena:05.06.2022 21:26:55
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč