František Škrabánek - Boží muka

Olej na kartonu, 25x33 cm. Signováno vpravo dole F. Škrabánek. Nerámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 41 000 Kč

vydraženo top
88515. Boží muka
Dražba ukončena:15.01.2023 20:24:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 14.01.2023 22:07:40 11375