František Škrabánek - Zimní krajina

Olej na kartonu, 25x35 cm, signováno vpravo dole F. Škrabánek, rám, zaskleno.

1901, Humpolec - 1974

2788. Zimní krajina
Dražba ukončena:30.09.2015 21:29:39
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 300 Kč