František Škrabánek - Zima u Radišova

Olej na kartonu, 31x41 cm, signováno vpravo dole, rám, zaskleno.

Pozn.: Vzadu uveden název místa, jméno autora a datování 1941.

995. Zima u Radišova
Dražba ukončena:26.03.2014 20:13:36
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:4 200 Kč