František Škrabánek - Zavátá cesta

Olej na kartonu, 33 x 43 cm, rámováno, signováno vpravo dole a datováno 1930.

989. Zavátá cesta
Dražba ukončena:26.03.2014 20:03:37
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:2 000 Kč