František Škrabánek - V Temníku

Olej na kartonu, 16x22 cm, signováno vpravo dole, rám.

1391. V Temníku
Dražba ukončena:24.09.2014 21:00:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:5 500 Kč