František Škrabánek - Snopy

Olej na kartonu, 42x33 cm, signováno vpravo dole F. Škrabánek, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba ušpiněna.

o autorovi: 1901 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 41 000 Kč

6926. Snopy
Dražba ukončena:25.01.2017 19:43:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč