František Škrabánek - Letní krajina

Olej na kartonu, 50x69 cm, signováno vpravo dole F. Škrabánek, rám.

1901, Humpolec - 1974

Pozn.: Rám mírně poškozen.

2790. Letní krajina
Dražba ukončena:30.09.2015 21:43:15
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:3 300 Kč