František Škrabánek - Kamenice u Humpolce

Olej na plátně, 50x66 cm, signováno vlevo dole Škrabánek, rám.

1901, Humpolec - 1974

Pozn.: Rám místy poškozen.

2789. Kamenice u Humpolce
Dražba ukončena:30.09.2015 21:35:54
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:2 500 Kč