František Škoda - Tatry

Olej na plátně, 53x73 cm. Signováno vlevo dole Frant. Škoda 49. Nerámováno.

Pozn.: Zezadu autorský přípis Škoda Frant. 1949 Libáň Wilsonova 372, Tatry.

František Škoda
308977. Tatry
Dražba ukončena:14.06.2021 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč