František Škoda

308977. Tatry

popis: Olej na plátně, 53x73 cm. Signováno vlevo dole Frant. Škoda 49. Nerámováno.

Pozn.: Zezadu autorský přípis Škoda Frant. 1949 Libáň Wilsonova 372, Tatry.

dražba ukončena: 14.06.2021 20:08:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč