František Šindelář - Studie k satyrům

Olej na plátně, 38x33 cm. Monogramováno vlevo dole Š. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 48 cm

o autorovi: 1887 - 1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

91404. Studie k satyrům
Dražba ukončena:29.03.2023 20:33:35
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč