František Šindelář - Řím - trosky paláců císařských na Palatinu

Olej na plátně, 72x82 cm Signováno vpravo dole F. Šilar 1927. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 96 cm

o autorovi: 1887 - 1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

96563. Řím - trosky paláců císařských na Palatinu
Dražba ukončena:29.06.2023 20:16:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč

3 100 Kč 29.06.2023 17:31:24 13245
3 000 Kč 02.06.2023 9:19:56 4564