František Šindelář - Ostrůvky v Korfu

Olej na kartonu, 35x45 cm. Signováno vlevo dole František Šindelář. Rám.

o autorovi: 1887 - 1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

33929. Ostrůvky v Korfu
Dražba ukončena:27.06.2019 18:18:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 300 Kč