František Šindelář - Krajina u Jemnice

Tempera, 30x41 cm. Signováno vpravo dole Šind. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Vzadu razítko Městské muzeum Dačice.

o autorovi: 1887 - 1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

84731. Krajina u Jemnice
Dražba ukončena:02.10.2022 20:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč