František Šindelář - Konvolut 3 prací

Olejomalby na kartonu, 1x 40x45 cm a 2x 40x48 cm. 2x nesignováno, 1x monogramováno Ši. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1887 - 1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

112501. Konvolut 3 prací
Dražba ukončena:03.03.2024 21:32:44
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč