František Šindelář - Koloseum

Olej na plátně, 30x40 cm. Signováno vlevo dole Šindelář. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1887 - 1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

307646. Koloseum
Dražba ukončena:22.02.2021 20:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč