František Šindelář - Dívka u vody

Olej na plátně, 75x65 cm. Signováno vpravo dole Šindelář. Rámováno.

Stav: Rám poškozen. Malba poškozena.

o autorovi: 1887 - 1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

52770. Dívka u vody
Dražba ukončena:25.11.2020 20:19:54
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč