František Šindelář - Z Volosjanky

Olej na plátně, 39,5x49,5 cm, signováno vpravo nahoře Šind., rám.

1887, Čimelice - 1947, Moravské Budějovice
Žák malíře Jaroslava Kubína (1905-1908). Maloval především figurální kompozice a italské krajiny. Procestoval Itálii, Řecko ale také Bulharsko a Turecko. Často se zabýval antickými náměty.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

3749. Z Volosjanky
Dražba ukončena:28.01.2016 19:29:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč