František Šimon Tavík - Z Orientu

Litografie, 42x33 cm. Monogramováno vpravo dole v tisku T.F.Š. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám i papír mírně poškozen.

Nejdelší strana: 61 cm

o autorovi: 1877 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč

101335. Z Orientu
Dražba ukončena:27.09.2023 20:32:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč