František Šimon Tavík - Z Japonska - Ulice v Kiotu

Litografie, 37x32 cm. Signováno tužkou vpravo dole T.F. Šimon a dole uprostřed v tisku TFŠ. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 57 cm

o autorovi: 1877 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč

153998. Z Japonska - Ulice v Kiotu
Zbývá:26 dnů, 18 hodin
Konec dražby:25.02.2026 20:17:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč