František Šimon Tavík - Vyhlídka na skále

Olej na kartonu, 17x12 cm. Signováno vlevo dole T. F. Šimon. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 37 cm

o autorovi: 1877 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
114153. Vyhlídka na skále
Dražba ukončena:24.04.2024 21:11:01
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč