František Šimon Tavík - U Karlova mostu

Lept, 21x31 cm. Monogramováno vlevo dole v tisku TFŠ 1908. Signováno vpravo dole tužkou T.F. Šimon. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 44 cm

o autorovi: 1877 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč

90216. U Karlova mostu
Dražba ukončena:19.02.2023 21:04:13
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 900 Kč