František Šimon Tavík - Titův oblouk v Římě

Lept, 35x27 cm. Signováno vpravo dole tužkou T. F. Šimon. Volný list.

Pozn.: Papír mimo tiskovou plochu mírně poškozen.

o autorovi: 1877 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč

63055. Titův oblouk v Římě
Dražba ukončena:12.08.2021 21:41:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč