František Šimon Tavík - The Potters

Měkký kryt s akvatintou, 24x30 cm. Signováno vpravo dole tužkou T. F. Šimon 07. Monogramováno v tisku T. F. Š. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1877 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč

53413. The Potters
Dražba ukončena:16.12.2020 19:18:09
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč