František Šimon Tavík - Ráno v Paříži

Lept a akvatinta, 25x27 cm. Signováno v tisku vpravo dole T.F.Š 1911 a tužkou vpravo dole T.F. Šimon. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 57 cm

o autorovi: 1877 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč

73405. Ráno v Paříži
Dražba ukončena:16.03.2022 20:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč