František Šimon Tavík - Prodejci z Orientu

Lept a akvatinta, 25x23 cm. Signováno tužkou vpravo dole T. F. Šimon. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1877 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč

90461. Prodejci z Orientu
Dražba ukončena:26.02.2023 20:16:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč