František Šimon Tavík - Prodavači ovoce

Nejdelší strana: 60 cm

Lept, 40x50 cm. Signováno vpravo dole v tisku T.F.Šimon 09 Paris. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Pozdější otisk.

o autorovi: 1877 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč

88278. Prodavači ovoce
Dražba ukončena:01.01.2023 20:41:36
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč