František Šimon Tavík

69402. Pont de Sully v zimě, Paříž

popis: Lept, 33x38 cm. Signováno vpravo dole tužkou T.F. Šimon. Číslováno 17. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1877 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč

zbývá: 3 dnů, 22 hodin

konec dražby: 08.12.2021 20:02:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 500 Kč

aktuální cena: 6 000 Kč