František Šimon Tavík - Pobřeží

Olej na plátně fixováném na kartonu, 44x60 cm. Signováno vlevo dole T.F. Šimon. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 68 cm

o autorovi: 1877 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
111382. Pobřeží
Dražba ukončena:28.02.2024 21:06:01
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč