František Šimon Tavík - Plachetnice

Olej na plátně, 46x38 cm. Signováno vlevo dole T.F. Šimon. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Zezadu štítek s razítkem a číslem + přípis.

o autorovi: 1877 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
107073. Plachetnice
Dražba ukončena:13.12.2023 22:54:19
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:41 000 Kč