František Šimon Tavík - Place Maubert, Paris

Detail položky

Detail položky

Lept a akvatinta, 32x35 cm. Signováno tužkou vpravo dole T. F. Šimon. Rám, pasparta, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Pozn.: Číslováno.

Nejdelší strana: 55 cm

 

o autorovi: 1877 - 1942
Narodil se v Železnici. Studoval u prof. Pirnera na pražské AVU, kde později sám pedagogicky působil. Studijní cesty podnikl do Itálie a Paříže. Hodně cestoval a podnikl i cestu kolem světa. Jeho dílo tvoří z velké části pohledy na Prahu, New York a Paříž, ovlivněné francouzskými impresionisty a japonskými grafickými technikami. Byl spoluzakladatelem Spolku českých umělců grafiků Hollar.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč

vydraženo
150837. Place Maubert, Paris
Dražba ukončena:10.12.2025 21:13:41
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
9 000 Kč limit (10.12.2025 21:10:40) 5492
8 500 Kč 10.12.2025 21:10:41 10305
8 000 Kč limit (10.12.2025 21:08:46) 5492
7 500 Kč 10.12.2025 21:08:47 10305
7 000 Kč limit (10.12.2025 21:06:38) 5492
6 500 Kč 10.12.2025 21:06:39 10305
6 000 Kč limit (10.12.2025 21:05:28) 5492
5 500 Kč 10.12.2025 21:05:29 10305
5 000 Kč limit (10.12.2025 20:21:37) 5492
4 900 Kč 10.12.2025 20:21:38 10305
4 800 Kč limit (10.12.2025 20:00:25) 5492
4 700 Kč 10.12.2025 20:00:26 256
4 600 Kč limit (10.12.2025 19:55:48) 5492
4 500 Kč 10.12.2025 16:45:57 1336
4 400 Kč limit (10.12.2025 16:45:52) 10305
4 300 Kč 10.12.2025 16:45:53 1336
4 200 Kč 09.12.2025 22:04:09 10305
4 100 Kč 07.12.2025 21:03:17 1336
4 000 Kč limit (05.12.2025 12:38:05) 256
4 000 Kč 05.12.2025 12:38:06 16293
3 900 Kč limit (03.12.2025 22:32:42) 256
3 800 Kč 03.12.2025 14:59:18 8294
3 700 Kč 01.12.2025 19:17:49 1101
3 600 Kč 29.11.2025 22:23:26 1336
3 500 Kč 28.11.2025 17:58:47 2216
3 400 Kč 28.11.2025 17:46:22 1101
3 300 Kč 28.11.2025 17:38:54 2216
3 200 Kč 28.11.2025 17:12:03 10305
3 100 Kč 28.11.2025 16:01:47 2216
3 000 Kč 28.11.2025 12:02:00 7237