František Šimon Tavík - Pařížská třída

Lept, 23x17 cm. Signováno tužkou vpravo dole T. F. Šimon. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 40 cm

o autorovi: 1877 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč

113189. Pařížská třída
Dražba ukončena:17.03.2024 20:58:46
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč