František Šimon Tavík - Národní divadlo

Lept, 30x39 cm. Signováno vpravo dole T.F. Šimon. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Papír poškozen.

o autorovi: 1877 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč

89234. Národní divadlo
Dražba ukončena:29.01.2023 20:32:41
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:11 000 Kč