František Šimon Tavík - Na Karlově mostě

Litografie, 31x38 cm. Signováno vpravo dole tužkou T. F. Šimon. Monogramováno dole uprostřed v tisku TFŠ 1919. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen. Papír mimo tiskovou plochu dříve politý.

o autorovi: 1877 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč

55476. Na Karlově mostě
Dražba ukončena:14.01.2021 21:45:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč