František Šimon Tavík - Motiv z Karlova mostu

Dřevoryt, 30x39 cm. Signováno tužkou vpravo dole T. F. Šimon a vlevo dole v tisku T. F. Šimon. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 59 cm

o autorovi: 1877 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč

78211. Motiv z Karlova mostu
Dražba ukončena:15.06.2022 21:41:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč