František Šimon Tavík - Mostecká brána na Malé Straně

Lept, 17x16 cm. Signováno tužkou vpravo dole T. F. Šimon. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 35 cm

o autorovi: 1877 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč

76540. Mostecká brána na Malé Straně
Dražba ukončena:11.05.2022 21:57:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 900 Kč